Evert Taube mapp
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TAUBE, Evert (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerade och daterade Evert Taube 72, 1/195, 6 st färglitografier, bladstorlek 45x55,5 cm vardera
1 blad med blyertsmarkering samt smärre hanteringsveck i marginalen (under passepartout)
152296
2012-10-25