Gunnar Norrman litografier

Gunnar Norrman litografier
Gunnar Norrman litografier
Gunnar Norrman litografier
Gunnar Norrman litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORRMAN, Gunnar (1912-2005): 2 st, Kustlandskap, signerade och daterade G. Norrman 1949 och 1951, en numrerad 58/110, litografier, 22,5x32 resp 19x31,5 cm

152300

2012-10-25