Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VÄGGPENDYL, märkt Beurling Stockholm, (Per Henrik B., mästare i Stockholm, f. 1758, d. 1806), förgylld, höjd 83 cm, nyckel finns
Skador och lagningar
152303
2012-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här