Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGPENDYL, märkt Beurling Stockholm, (Per Henrik B., mästare i Stockholm, f. 1758, d. 1806), förgylld, höjd 83 cm, nyckel finns

Skador och lagningar

152303

2012-10-14