Klubbat för:
Osåld
Utropspris
7 000 SEK
MASK, DR Kongo, Lega Schabunda, dekor i kaolin, höjd 23 cm, Proveniens: Bjarne & Daphy Müller
Skador
152314
2012-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här