Astri Bergman-Taube serigrafier
Closed
2012-10-25
152317
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mapp: "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade 19/210, 5 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera
gulnader, fläckar