Herrfickur Omega guld
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, herrfickur, omkring 1918, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19½´´´ verk, nr 5202437, ankargång, vit urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, slät savonettboett av guld 18 k, monogram UvP, diameter 52 mm
Smärre bucklor
152330
2012-10-14