Jens Söndergaard litografi

Jens Söndergaard litografi
Jens Söndergaard litografi

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

SÖNDERGAARD, Jens (1895-1957): Hamnen, färglitografi, signerad och numrerad 78/260, 65x84 cm

152342

2012-10-15