Otte Sköld litografi
Valmis
2012-10-15
152343
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SKÖLD, Otte (1894-1958): Porträtt av hustrun Arna, signerad Otte. S., litografi, 7/25, 56x48 cm