Otte Sköld litografi

Otte Sköld litografi
Otte Sköld litografi
Otte Sköld litografi
Otte Sköld litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÖLD, Otte (1894-1958): Porträtt av hustrun Arna, signerad Otte. S., litografi, 7/25, 56x48 cm

152343

2012-10-15