Eric Hallström pastell/krita

Eric Hallström pastell/krita
Eric Hallström pastell/krita
Eric Hallström pastell/krita
Eric Hallström pastell/krita

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Eric (1893-1946): troligen Vattentornet, Sundbyberg, signerad Eric Hallström, pastell/krita, 39x49 cm,
Proveniens: Sundbybergs Allmänna Konstförening, utställning "Konst ur Sundbybergshem 1951"

152344

2012-10-15