Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TÖRNER, Disa (född 1957): "Par", signerad DT, olja på duk, 48x39 cm
Uppfodrad på pannå
152347
2012-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här