Disa Törner olja

Disa Törner olja
Disa Törner olja
Disa Törner olja
Disa Törner olja

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

TÖRNER, Disa (född 1957): "Par", signerad DT, olja på duk, 48x39 cm

Uppfodrad på pannå

152347

2012-10-15