Kallskål i tenn

Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn
Kallskål i tenn

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALLSKÅL, tenn, 1700-tal, med rokokohänklar, monogram under krona, diameter 25 cm, FAT med hänklar, FAT, tenn, diameter 29,5-34 cm

Bucklor, lite anlupet, inristat personnummer

152453

2012-10-14