Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KALLSKÅL, tenn, 1700-tal, med rokokohänklar, monogram under krona, diameter 25 cm, FAT med hänklar, FAT, tenn, diameter 29,5-34 cm
Bucklor, lite anlupet, inristat personnummer
152453
2012-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här