Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mapp: "Antibes", signerade och numrerade 10/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera
Zustandsbeschreibung
gulnader
152536
2012-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner