Astri Bergman-Taube

Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube
Astri Bergman-Taube

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERGMAN TAUBE, Astri (1898-1980): Mapp: "Antibes", signerade och numrerade 10/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera

Zustandsbeschreibung

gulnader

152536

2012-10-25