Klubbat för:
6 400 SEK
5 000 SEK
DALI, Salvador (1904-1989): Le cheval de labeur, ur Les Chevaux des Daliniens, signerad Dali, 8/250, färglitografi, 53,5x40,5, Michler/Löpsinger 1282
152547
2012-10-15