Dali färglitografi

Dali färglitografi
Dali färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

5 000 SEK

DALI, Salvador (1904-1989): Le cheval de labeur, ur Les Chevaux des Daliniens, signerad Dali, 8/250, färglitografi, 53,5x40,5, Michler/Löpsinger 1282

152547

2012-10-15