Carl Skåneberg olja

Carl Skåneberg olja
Carl Skåneberg olja
Carl Skåneberg olja
Carl Skåneberg olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Landskap, signerad, olja på pannå, 14x22 cm

Krackeleringar

152549

2012-10-16