Bordspendyl boullearbete

Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete
Bordspendyl boullearbete

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis XV-stil, boullearbete, 1800-talets slut, urtavlan märkt Linderoth, Stockholm, halvslag, höjd 53 cm, nyckel finns

Obetydliga skador

152556

2012-10-14