Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis XV-stil, boullearbete, 1800-talets slut, urtavlan märkt Linderoth, Stockholm, halvslag, höjd 53 cm, nyckel finns
Obetydliga skador
152556
2012-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här