Albert Johansson litografi

Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad o daterad Albert Johansson -73, 115/260, litografi, 30,5x41,5 cm

152559

2012-10-16