Gunnar Zetterström olja
2012-10-16
152560
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G.Zetterström, olja på pannå, 28x48 cm