Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Fartyg i grov sjö, signerad Högfeldt, olja på duk, 27x37 cm, baksidestext på spännram "Min första oljemålning målad år 1904. Robert Högfeldt"

Duklagningar

152589

2012-10-16