Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
TAUBE, Evert (1890-1976): "Låt mig vara - ensam fågel", signerad och daterad Evert Taube, färglitografi, 8/340, bladstorlek 60x45 cm, oramad
152605
2012-10-25