Evert Taube litografi

Evert Taube litografi
Evert Taube litografi
Evert Taube litografi
Evert Taube litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

TAUBE, Evert (1890-1976): "Låt mig vara - ensam fågel", signerad och daterad Evert Taube, färglitografi, 8/340, bladstorlek 60x45 cm, oramad

152605

2012-10-25