Dosa emalj 1700-tal

Dosa emalj 1700-tal
Dosa emalj 1700-tal
Dosa emalj 1700-tal
Dosa emalj 1700-tal
Dosa emalj 1700-tal
Dosa emalj 1700-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSA, emalj, delvis förgylld, 1700-tal, 5,5x6,5 cm

Sprickor

152608

2012-10-18