Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAUBE, Evert (1890-1976): Mapp: "Minnen från Pampas", signerad och daterade Evert Taube 72, konstnärs ex XXVI / XXX, färglitografi, 34x44 cm
152615
2012-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här