Klubbat för:
1 400 SEK
2 500 SEK
KITAJ, Ronald Brooks (1932-2007): World Ruin Through Black Magic, färgserigrafi, 1965, signerad och numrerad R. B. Kitaj 18/70, 63x88 cm
152645
2012-10-27