Ronald Brooks Kitaj färgserigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

KITAJ, Ronald Brooks (1932-2007): World Ruin Through Black Magic, färgserigrafi, 1965, signerad och numrerad R. B. Kitaj 18/70, 63x88 cm

152645

2012-10-27