Carl Skånberg oljemålning

Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning
Carl Skånberg oljemålning

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅNBERG, Carl (1850-1883): Jordbrukslandskap, signerad och daterad C. Skånberg 77, olja på pannå, 30x57,5 cm

152657

2012-10-16