Charles Portin oljemålning

Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning
Charles Portin oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PORTIN, Charles (1889-1980): Komposition, signerad Portin 1948, olja på duk, 21,5x16 cm

152661

2012-10-16