Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
MÖNSTED, Peder (Danmark 1859-1941): Vintermotiv, Langsith, signerad och daterad P Mönsted Langsith 1919, olja på duk, 50x65 cm
152671
2012-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här