Peder Mönsted oljemålning

Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning
Peder Mönsted oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

MÖNSTED, Peder (Danmark 1859-1941): Vintermotiv, Langsith, signerad och daterad P Mönsted Langsith 1919, olja på duk, 50x65 cm

152671

2012-10-16