Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THOMANDER, Harry (1926-2007): "Från Bondegatan i Örebro", signerad Thomander, olja på duk, 62x72 cm
152722
2012-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här