Harry Thomander olja

Harry Thomander olja
Harry Thomander olja
Harry Thomander olja
Harry Thomander olja

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THOMANDER, Harry (1926-2007): "Från Bondegatan i Örebro", signerad Thomander, olja på duk, 62x72 cm

152722

2012-10-16