Peter Dahl oljemålning
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Vänporträtt - Galleristen Hans Stenkil Leijonhufvud (Galleri Händer Hornsgatan, Stockholm), signerad och daterad Peter Dahl -71, olja på duk, 81x73 cm
Påskrift: Ofullb. skiss
152726
2012-10-30