Peter Dahl oljemålning

Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning
Peter Dahl oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Vänporträtt - Galleristen Hans Stenkil Leijonhufvud (Galleri Händer Hornsgatan, Stockholm), signerad och daterad Peter Dahl -71, olja på duk, 81x73 cm
Påskrift: Ofullb. skiss

152726

2012-10-30