Carl August Russ olja

Carl August Russ olja
Carl August Russ olja
Carl August Russ olja
Carl August Russ olja
Carl August Russ olja
Carl August Russ olja

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RUSS, August Carl (1800-tal): Dam med solfjäder, signerad, olja på duk, 53x26 cm

152731

2012-10-16