Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSUR, 1800-tal, Frankrike, marmor och förgylld brons, höjd 34 cm, nyckel och pendel finns

152741

2012-10-16