Carl Brandt oljemålning
Valmis
2012-10-17
152758
| Korkein tarjous | 15 000 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad och daterad Carl Brandt 1920, olja på duk, 98x128 cm