Adolf Fredrik Nordling oljemålning
Valmis
2012-10-17
152761
| Korkein tarjous | 26 000 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): "Bris under ön Hven", signerad Nordling, olja på pannå, 42x74 cm
Smärre färgbortfall