Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): "Bris under ön Hven", signerad Nordling, olja på pannå, 42x74 cm
Smärre färgbortfall
152761
2012-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här