Adolf Fredrik Nordling oljemålning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORDLING, Adolf Fredrik (1840-1888): "Bris under ön Hven", signerad Nordling, olja på pannå, 42x74 cm

Smärre färgbortfall

152761

2012-10-17