Leon Bonell olja

Leon Bonell olja
Leon Bonell olja
Leon Bonell olja
Leon Bonell olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONELL, Leon (född 1927): Spaden, signerad och daterad Leon Bonell -58, olja på pannå, 51x64 cm

152794

2012-10-26