Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BONELL, Leon (född 1927): Spaden, signerad och daterad Leon Bonell -58, olja på pannå, 51x64 cm
152794
2012-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här