Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Rumsinteriör, signerad B. Berg, olja på duk, 40x50 cm

152807

2012-11-11