Bengt H Malmqvist fotografi

Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi
Bengt H Malmqvist fotografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMQVIST, Bengt H (samtida): Lionel Hampton, signerad och daterad Bengt H. Malmqvist 1953, numrering a tergo 4/10, gelatinsilverfotografi, 29x38 cm

152811

2012-10-17