David Wallin oljemålning

David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning
David Wallin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALLIN, David (1876-1957): Modell, signerad D. Wallin, olja på duk uppklistrad på pannå, 80x60 cm

Smärre färgbortfall

152821

2012-10-25