Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VON BOER, Zoltan (född 1924): Stilleben, signerad Zoltan von Boer, olja på pannå, 26x79 cm
Ett litet hål i tavlans nedre hörn, smärre krackeleringar
152827
2012-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här