Zoltan von Boer oljemålning

Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VON BOER, Zoltan (född 1924): Stilleben, signerad Zoltan von Boer, olja på pannå, 26x79 cm

Ett litet hål i tavlans nedre hörn, smärre krackeleringar

152827

2012-10-25