Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): "Komposition med slagg", monogramsignerad LL, olja på duk, 29x59 cm
Utställningsetikett a tergo, nr 89
Smärre hål efter häftstift, färgbortfall
152829
2012-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här