Lage Lindell oljemålning

Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning
Lage Lindell oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): "Komposition med slagg", monogramsignerad LL, olja på duk, 29x59 cm
Utställningsetikett a tergo, nr 89

Smärre hål efter häftstift, färgbortfall

152829

2012-10-25