Jaques Doucet komposition

Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition

Klubbat för:

11 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

DOUCET, Jaques (Frankrike 1924-1994): Komposition, signerad Doucet, collage och akvarell på papper, 55x42,5 cm
PROVENIENS: Ulf Linde, Stockholm

Kuntoraportti

152878

Päivämäärä:

2012-10-21