Jaques Doucet komposition
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
DOUCET, Jaques (Frankrike 1924-1994): Komposition, signerad Doucet, collage och akvarell på papper, 55x42,5 cm
PROVENIENS: Ulf Linde, Stockholm
Kuntoraportti
152878
Päivämäärä:
2012-10-21