Snusflaska jade

Snusflaska jade
Snusflaska jade

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNUSFLASKA, porslin och jade, troligen 1800-tal, höjd 5,5 cm,
PROVENIENS: Hans Augustinsons samling

Smärre slitage

152882

2012-10-21