Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FAT, porslin, Qianlong (1736-1795), clobber samt dekor i underglasyrblått av landskap med träd och staket, delvis förgyllt, diameter 38,5 cm
Slitage, glasyrspricka, nagg
152885
2012-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här