Bonbonjär med lock och fat Böhmen

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BONBONJÄR med lock och fat, Böhmen 1800-talets mitt, överfång i grönt, slipad och förgylld dekor, höjd med lock 17 cm

Förgyllningen något sliten, mindre nagg

152889

2012-10-21