Handspegel Osmanska riket

Handspegel Osmanska riket
Handspegel Osmanska riket
Handspegel Osmanska riket
Handspegel Osmanska riket

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANDSPEGEL, osmanska riket, alla delar stämplade med tughra, 1800-tal, längd 30 cm

Smärre slitage, glaset spräckt

152890

2012-10-21