Gunnar Asplund oljemålning
2012-10-21
152907
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ASPLUND, Gunnar (1900-tal): Vid vägen, signerad och daterad Gunnar Asplund 1943, duk på pannå, 30x56 cm