Walter Huber komposition

Walter Huber komposition
Walter Huber komposition
Walter Huber komposition
Walter Huber komposition
Walter Huber komposition
Walter Huber komposition

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUBER, Walter (1900-tal): "Komposition i 2 delar", signerad Walter Huber, olja på duk, 90x100 respektive 90x100 cm

152909

2012-10-21