Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HOKUCHO, Inoue (verksam 1822-36): Skådespelare, signerad, oban, 35,5x23,5 cm

Slitage, maskhål

152914

2012-10-17