Egron Lundgren akvarell
Valmis
2012-10-25
152924
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Vid stadsporten, signerad E. Lundgren, akvarell, 37x57 cm